Děti okamžitě a již po pár minutách si nepamatuji

Ve skutečnosti to tak není. Děti okamžitě a již po pár minutách, aniž si pamatují, že žít nemohli, bez časopisu. Takže, rozptýlení velmi efektivně, ale není třeba se tímto silně závislý. , Protože je třeba vysvětlit, že není nutné jít na o reklamě a koupit vše, co je inzerováno. Je třeba koupit, co potřebujete.

Vysvětlit význam reklamy, proč to má na naši mysl takový vliv a jak s tím bojovat. Řekneme, že účinek reklamy je založena na psychické chování člověka. Psychologie – je věda, člověka je už dost dobrý. Lidé, zabývající (zde si koupit dětské matrace) se výrobou reklamy, dobří psychologové, a přesně vědět, co se člověku líbí a co chce. A připraví nám tak informace o produktu je, že věříme, že se nám to třeba. Reklama má nejmenší vliv na psychiku člověka tak, že to jde a zakoupí inzerovaný produkt. Například, všechny mladé dívky a mladí lidé se obávají o jejich vzhled. Mnozí z nich mají věkové akné a všichni chtějí, aby se jich zbavit. Takže lze odhadnout, že reklama na krém na akné v televizi, okamžitě zasáhne cíl, a zboží bude teenagery.

Naše dcera skoro 8, a naše konverzace už dát ovoce, protože ona začne přemýšlet v obchodě na téma člověk nebo ne?

Nedávno podívala se mládežnický film, v němž neodolatelně nabízel dětské Vitamíny, přičemž tyto vitamíny jsou ve filmu z jednoho balení pili a babička, táta, a dospělé dcery, a malé. Dcera se uchýlí a prohlašuje, že jí jen potřebné vitamíny. Já s ní souhlasím, protože na jaře, kterou pijeme vitamíny, a slibuji (internetový obchod Banaby), že se jí koupit. A tady to říká přesně, jaké potřebuje vitamíny a žádají o peníze, jít do lékárny sama. T. mám zájem o tím, že moje dcera se dívá, okamžitě jsem pochopil, co to je a co potřebuje. Skvělá příležitost mluvit o reklamě, ve filmech. A já jí říkám, že: “je To jen reklama značky vitamínů. Vitamíny – to není cukroví, to léky. Nelze pít, co chceš a kolik chceš, a jsou pro různé věkové kategorie rozdílné. Ve filmu všichni pijí z jednoho balení a to není pravda. Vitamíny potřebujete, ale já půjdu s tebou, a koupíme ti vitamíny”. “Ale jen to stejné,” říká dcera.

Přišli do lékárny. Říkám prodávajícímu, že potřebujeme dětské vitamíny takové známky pro děti od 7 let. Nám se podávají vitamíny, a dcera začne vadí, že to nejsou ty vitamíny, ale třeba tady tyto a ukazuje na displeji. chápe, co se děje, protože u ní samé dcera. Bere tuto krabičku a říká: “Tady ukaž, že na tomto svazku (banaby.cz) je napsáno, že jsou to vitamíny pro děti do 4 let. Ti již 8. Pro tebe jsou zbytečné. Je to jen reklama. Že ti třeba vitamíny, nebo jen tu správnou krabici?” Dcera si myslí, že…. Bereme vitamíny pro její věk a jdeme domů. Ona mlčí. Přišel domů a ona říká: “já Jsem všechno pochopil. Jak babička může pít vitamíny pro malé děti? Jí ještě nejsou 4 roky? Je to jen reklama”.

Děti vůbec uvědomují. Ne hned a ne najednou. Potřebují neustále a jednou vysvětlovat jedno a totéž. A to je v pořádku. Pro toho jsme se stali rodiči, aby učit dítě žít. Naučit se žít s jemný náznak nemožné. Je třeba, ukázat a říct, a to až do té doby, dokud dítě vyrůstá.