Dětský pokoj pro chlapce a dívky

Různé podle povahy děti potřebují ve svém vlastním odděleném prostoru. Při tomto nábytek, který se musí výrazně lišit ve velkém stylu, jinak místnost bude jednotný a harmonický.

Patrová postel ušetří místo v pokoji. Totéž lze říci o . Ale tyto postele jsou často vedou ke sporům mezi bratrem a sestrou za umístění na požadované úrovni. Lepší koupit dvě postele a umístit je v různých částech místnosti. Vedle postele dítěte položila ji na psací stůl. Pokud místnost je malá, pomoct velký D-formoval, rozdělené na dvě stejné části pomocí barvy. Zásuvek by měly být rozděleny rovným dílem.

Dětské psychologové tvrdí, že rozdělení hrací plochy a místnosti pro děti vzdaluje je od sebe navzájem. Bohužel, tato metoda nemusí vždy fungovat. Když se děti výrazně liší podle věku, jejich zájmy jinak. Aby hranice zóny pro hraní her nebyl příliš do očí bijící, koupit mobilní na kolečkách nebo živou sprchovou zástěnu.

Dětský pokoj pro chlapce a dívky

Vytvoření společného prostoru pro dvě dětí je poměrně častým úkolem, s níž musí čelit rodičům a designéry. Pro toho, aby vyrovnat se s jeho řešením nemusí být nutně znovu vynalézat kolo, stačí prozkoumat používané řešení a vybrat nejvhodnější k Vaší situaci. V tomto článku jsme Vás seznámí s společné praktickými způsoby vytváření interiéru dětského pokoje pro chlapce a dívky.

Výběr barevných řešení

U tohoto úkolu jsou dvě diametrálně odlišné řešení. Při zařizování dětského pokoje pro dívky a chlapce možné použít neutrální barvy povrchových materiálů a nábytku (příklady nábytek neutrálních barev).

A je možné využít příjmem barevné zónování: to znamená, že všechny zóny pro chlapce vydat s použitím stejné barvy, a zóny holky zdůraznit dalším barevným řešením. Tento úkol může být vyřešen pomocí jako barevné ladění nábytku a dekorační materiály, a tak jen s textilem a dekoracemi (zde si můžete prohlédnout dětské pokoje, v závislosti na určení).

Ale nezapomeňte, že při použití různých barev, je vhodné, aby u předmětů, nábytku a dekorací bylo něco společné, sjednocující. Například materiál nebo tvar.

Tam je ještě velmi mnoho řešení pro vytvoření útulné dětské pro děti, jsme rádi, že podělit o své znalosti a zkušenosti. Přijďte nás navštívit v salonu.

Horizontální zónování

To je základní princip, který přispívá k vytvoření příjemné prostředí pro život, bratři a sestry v jedné místnosti. Prostor dětského pokoje by měla být rozdělena do 3 typů zón: osobní prostor holky, osobní prostor chlapce a zóny všeobecné použití.

Téměř vždy u dětského pokoje je dostatečně mnoho funkcí: je a ložnicí a pracovnou a místem pro hry a místo pro příjem hostů, často je třeba stanovit hudební nebo sportovní koutek. Poté, co Jste zjistili, jaké funkce bude mít právě Vaše dítě, můžete Se rozhodnout, která z funkcí je možné udělat společné pro syna a dceru, a to, co – je individuální. Například, pokud Váš syn miluje sbírat LEGO, a moje dcera je ještě příliš malá, aby jemně zacházet s sestavil modely, to je nejlepší stanovit pro syna samostatnou zónu pro hry, jeho umístění modelů na nepřístupné dcery výšce. Pokud se Vaše děti, přátelé a často hrají společné hry – sdílet hrací plochy není nutné.

Je to vůbec možné množství útulných společných prostor je přímo závislá na tom, kolik přátelské děti. Pokud děti z důvodu věku nebo jiné funkce nemají rádi trávit hodně času spolu, přemýšlet o vytvoření maximálního počtu individuální prostor pro každého. Například, zvažte možnost zónování místnosti pomocí snadné vertikální dělení.

Vertikální zónování

Vertikální zónování se nejčastěji provádí pomocí patrové postele, stejně jako postelí-podkroví. A také, pokud Budete mít štěstí, a dětské ve Vašem domě má velmi vysoké stropy, je možné vytvořit druhou úroveň, použití pro příjemné herní zóny.

Při použití svislého členění, nezapomeňte o bezpečnosti a o tom, že na nejvyšší úrovni, bude vždy více dusno než na dolním.
Sponzor: sklad nábytku