Materiál a podešev pro první boty je dítě

V měkké pletené botičky, krásné dekorativní bílé boty děti téměř od prvního dne. Ale první “dospělou” a “skutečnou” obuv pro dítě věří boty a pro prvních samostatných kroků, v bytě nebo na ulici. Pojďme se dozvědět, na co je třeba dávat pozor, výběr boty pro děti, které právě začínají chodit.

Model a plnost boty
Dětské klouby musí být v botě dobře stanovena, a pro to potřebujeme šňůrky na krk, které lze regulovat. Pokud volit mezi zavřenými a otevřené, je lepší, když jsou zakryty alespoň trochu. Proto fyziologicky přesně na prstíky jde opět jako hlavní zatížení.

Všechny ortopedů doporučuje, aby první boty s tvrdou . Takže, ideální volbou pro domácnosti a teplém počasí – je to částečně uzavřené sandály na s .

Materiál a podešev pro první boty je dítě
Materiál, ze kterého je vyroben boty, musí být přírodní. Nohy dítěte potřebují dýchat, a ne se potit (Koupit v obchodě studentské židle). autonomního nervového systému u dětí ještě není prosadila, centra termoregulace taky, protože děti často pot. Od procházky s mokrými nohami k ničemu. Zpocené prsty mohou klouzat uvnitř boty a mokré ponožky – dávají pocit nepohodlí. Podešev boty musí být flexibilní (s mírou měkké), skládaný a není kluzký.

Velikost první boty pro dítě
U dětí nožičky rostou velmi rychle (dětské lehátko), takže mnozí se větší velikosti, jako na . Ale populace by měla být ne více než centimetr na malou nožku (bez ohledu na ponožky). Samozřejmě, že boty nelze nabít vzadu. A co je nejdůležitější – to není svírala nohu, a to zejména po stranách, v nejširší části chodidla.

Nový, ale levný, nebo brandové, ale ?
Samozřejmě, značkové dětské boty drahé. Není divu (Koupit v obchodě dětský psací stůl), že jsou pragmatičtí maminky snaží ušetřit. Kromě toho, mnoho žen jsou starší děti nebo přítelkyni s dětmi, od kterých zbylo mnoho věcí, které je ještě možné použít.
Jak si vybrat první boty pro dítě
Ale tam je pravidlo: boty pro nejmenší děti by měly být pouze nové. Dětské klouby roste, tvoří chůzi a v obuvi, kterou nosí něčí dítě již má svůj vlastní tvar, typická předchůdcem. Kromě toho, to může být nesprávné.

Podešev bot je u každého setřít jinak. Jak se říká, dítě by mělo boty pod sebe. Proto je lepší koupit nový levná varianta bot, než za někým.