Michael van Gerwen hity horní formu vyhnat Darrena Webstera na PDC světů

Van Gerwen dostal velkou zkouškou svých pověření ve svém prvním kole zápas, kde on byl převezen do rozhodujícím o málo známý René Eidams, ale Holanďan byl v panovačnou formě, v posledním 32.

< p> 2014 mistr hodil šest dokonalé šipky ve druhé noze před chybí, co by bylo sedmé rovnou výšek 20.Ale 117 pokladna zajištěna zabalil do první sadu a končí ve 121 a 136 se stěhoval mu vedení 2-0.

I když Webster konečně dostal na desce ve třetím setu to nestačilo k zastavení Van Gerwen kolos a dalších 100-plus povrch, ve kterém vytáhl 160, pomáhal 26-letý těsnění střet s Raymond van Barneveld.

„To byl můj cíl, aby bylo dobré od začátku Bet365-Klikněte zde až do konec a já hrál úžasně,“řekl Van Gerwen, kteří v průměru ohromující 109.23.


„Každý potřebuje dávat pozor na mě teď.“

James Wade rovněž zařazeny Bet365-Bonus ihned po registraci do třetího kola poté, co porazil Wes Newton 4-0 a van Barneveld vymačkané Stephen Bunting již druhý rok v řadě.Pár se setkal před 12 měsíci ve čtvrtfinále, když Van Barneveld nakonec triumfoval podle liché sadě. Holanďan byl znovu převezen do rozhodujícím do druhého kola zápasu neděli večer.

V 2-2 v sedmé sadě, hra byla stále v rovnováze, ale Van Barneveld, který dříve v průběhu dne oznámil, že se stal dědečkem, udržel nervy na hranu další napínavé střetnutí 4-3

48-letý, nasazený 16. letošního roku přiznal, že se cítil štěstí, že pokrok: „. já jsem štěstí dnes, myslím, že Stephen měl vyhrát.

„byl jsem tak unavený, možná to břicho je stále plný od Vánoc. Snažil jsem se držet dál.Hrál dobře, ale mohl jsem hrál mnohem lépe, než to a mám štěstí, „

Bunting, kdo dělal 15 180S v utkání a průměrně 98.18 na Van Barneveld je 94.63, řekl:„. [Bylo a] fantastická hra znovu, vždy máme opravdu dobré hry a teď doufám, že jde celou cestu a pokud jde o to vyhrát.“

van Barneveld krajan Vincent van der Voort, nasazený 15., bojoval zpět od 2-0 dolů zaútočit na vítězství 4-2 nad Kyle Anderson.

Holanďan, který v loňském roce dosáhl čtvrtiny-finále, uzavřené vítězství s pohádkovou 134 pokladně zřídit třetí kulatý střet s panujícím mistra, Gary Anderson.

Bet365-Více informací