Pokud si myslíte, že outsidery nejsou stále

Pokud si myslíte, že outsidery nejsou stále spíše rodí, pak se hluboce mýlí. Často outsidery děti dělají sami rodiče. Pokud se vám zdá, že nemáte dítě, ale nějaký “mumbler” a “”, pak by stálo za to pro začátek položit otázku sám sobě: “A je správné, zda jsme jeho ?”. Rozhodli jsme se zpracovat několik chyb rodičů, za jejichž děti se stávají outsidery.
Aby vaše dítě být nezávislý!

Někteří rodiče mají tendenci se domnívat své děti příliš malé, a dělat všechno za ně. Samozřejmě, touha pomoci dítěti — to je dobrá vlastnost, ale vše, co potřebujete znát opatření. Často “” rodiče dělají určité potíže. Například, dítě se jednou málem utopil, nebo málem sebe. Povědomí o možné ztrátě tak silně otřásá rodiče, že začínají pociťovat ničivé pocit viny. Tím, že nejsou analyzují, v čem je chyba, ale spíše se snaží podvědomě napravit vinu nadměrné péči.

Rodičům zdá, že dítě nebude moci něco udělat, nebo se bojí, že samostatné akce přinese mu ublížit. Přitom není zohledněna skutečnost, že vychovávat v dítěti , náladovost a . Roste člověk, zcela k životu, spotřebitelské postoje k druhým lidem. Při tom sám dítě bude mít problémy ve vztazích s lidmi kolem vás, protože není schopen navazovat sociální vazby, ovládat emoce, není schopen samostatné skutky. Jinými slovy, dítě souzeno být nešťastný.

Pochopte, že vaše dítě potřebuje zkušenosti z interakce s okolním světem. Přestaňte dělat všechno za něj, a začít vše dělat s ním dohromady. Pokud si nejste jisti, že můžete naučit dítě základní životní dovednosti, pak využijte literaturu o výchově a vývoji dětí. V takových knihách jasně až, co a v jakém věku by měl být schopen dělat dítě.

Kromě toho, “” se často stávají rodiče, vychovávat jedno dítě, proto může být stojí za to přemýšlet o doplňování v rodině?
Není dítěti svůj názor!

Obvykle despotický rodiče vyrůstají z lidí, vychován v autoritářských rodinách. Oni sami vyrostli mezi lidmi, neznají, co je to pružnost, a celý jejich život byl předmětem tvrdé pravidla. Podobné podmínky se vytvářejí a ve své rodině. Autorita rodičů při tomto je postaven na určité zásluhy, ale jen na základě toho, že jsou starší.

V takové rodině dítě závisí na přání a nálady dospělého. To se rodiče rozhodnou, s kým dítě komunikovat, něco dělat, a dokonce i než unést. “Nám není třeba”, — říká máma, a tím zcela zbavuje dítě možnosti projevení vlastních tužeb. Dítě dokonce může prožívat emoce, odlišné od emocí svých rodičů. “Ne, nejsem nadšený z toho filmu!”, — říká matka, a dítě je nucen souhlasit. V budoucnu je nepravděpodobné, že se naučí mluvit, a ještě více prosazovat své názory. On bude tiše a pokorně toku po proudu, sbírat všechny neúspěchy na cestě, protože pro toho, aby se jejich obcházení, je třeba projevit vůli.

Kromě toho, děti, vychovaný “rodiči-diktátorů”, se stávají náchylné k různým druhům : osobního, alkoholu, drog, herní.

Pokud jste za sebou “diktátorské “, pak pro začátek zkuste se zbavit z nich pomocí hry. Hrajte si s dítětem ve hře, kde každý může jak prohrát, tak i vyhrát bez ohledu na věk. Užitečné budou a ty hry, v nichž dítě bude moci velet vámi: například, on je velitel a vy jednotka zvědy, který by měl vykonávat odpovědnou práci pod jeho vedením. Takže dítě pochopí, že něco může být lepší rodiče, a to je touha být lepší učit jej dosáhnout stanovených cílů. No a naučíte se dát dítě, a to bude váš první krok na cestě, jak se zbavit diktatury.

Více informací: Obchod, který má ve své nabídce výrobků, jako jsou koupit zde a velmi dobrá kvalita koupit zde a levná cvaknutí