Strava Mínus 60 — chudnutie systém Mirimanova Catherine

Prvýkrát objavil, strava mínus 60 robil rozruch. Obrovský záujem bol spôsobený tým, možnosť jesť všetky jedlá, nie je potrebné počítať kalórie a schudnúť. Samozrejme, účinnosť takéhoto programu by sa dalo otázka, však to bola potvrdená autor tak, že Catherine Mirimanova, ktorej sa podarilo zbaviť šesťdesiat kíl a zachovať pružnosť pokožky. Aké je tajomstvo stravy mínus 60? Podľa schválenie Catherine – to spočíva v dodržaní niekoľkých pravidiel.
Podstata diéty mínus 60

Ak chcete zavolať program ponúkol Mirimanova, strava nie je celkom ono je viac systému. Rozhodovanie o tom, nasledujte ho, budete musieť zmeniť svoj životný štýl a stravovacie návyky. Zatiaľ čo okamžité výsledky by sa nemali počítať. Ale aspoň hmotnosť a nebude klesať rýchlo, ale to je dobre zakorenené, a aj keď sa rozhodnete opustiť stravy, rýchlo opäť vrátiť.

Pravidlá stravy mínus 60 je veľmi jednoduchý. 12, môžete si dovoliť žiadne slobody na výživu, je prísne zakázané len mliečnej čokolády. Ale to neznamená, že musíte prejedať ak máte záujem o dobré výsledky, niektoré rámy stále dodržiavať náklady. Po 12 prináša určité obmedzenia. Strava je založená na princípe rozdelenia moci. To, že je dovolené konzumovať výrobok, ale treba ich správne kombinovať, viac o tomto budú popísané neskôr.

Celý deň by mal byť tri jedlá, ľudia, ktorí skoro vstávať (pred 8 hod) je povolené jednou z ďalších ľahkých Raňajkách. Ak hlad je príliš veľký, Pravidlá stravy mínus 60 občerstvenie je dovolené jesť niektorej z povolených ovocia alebo zeleniny, tá je vhodnejšie. Najlepšie v rovnakom čase. Z Raňajky odmietnuť, v žiadnom prípade nemôže – to je prvý princíp diéty mínus 60. Ranné jedlo je jednou zo zložiek úspešné chudnutie, pretože to začína metabolické procesy. Tým viac, že len počas neho budete môcť nechajte sa rozmaznávať vaše obľúbené jedlá. Povolená spotreba medu a cukru, ale množstvo sladké, je odporúčané, aby postupne znižovať, a následne použiť minimálne alebo dokonca opustiť ho.

Obed musí byť vedené pred 14 hodine, večera je prísne najneskôr 18-00, snáď s výnimkou jedna vec – môžete ísť veľmi neskoro spať asi tri noci. Potom môžu trochu pohybovať na večeru, ale nezáleží na tom, čo okolností by mala byť vždy najneskôr do 20-00. Ak v stanovenom čase jesť nebudú môcť večerné jedlo, by mali byť vyradené, a to je zakázané používať akékoľvek produkty, aj nízkotučný jogurt.
Strava mínus 60 – tabuľka produkty

Ak výber jedál na Raňajky, ťažkosti pri nikoho by nemali vzniknúť, pretože počas neho môžem jesť čokoľvek iné jedlá veci sú trochu zložitejšie.
Odporúčania na obed

Denný príjem potravy pravidlá sa žiadne vyprážané jedlá, s výnimkou prípadov, občas mierny stabilizačný, ale len vtedy, ak výrobky, ktoré potom bude dusené alebo guláš. Na 14-00 môžete dovoliť trochu (asi lyžička) majonéza, rastlinného oleja a masla alebo smotany, ale len ak je v menu položka chýba vyprážané jedlá. Rieši všetky bylinky, cesnak, korenie, bylinky.

Pozri aj: dietaweb.cz a bočné werjsa slovenský – lieky na chudnutie dietaweb.sk