To nie je nezvyčajné, že mnohé deti zobraziť

To nie je nezvyčajné, že mnohé deti zobraziť absolútna neochota robiť nič. Napríklad rodičia sú kladené na pomoc okolo domu, vyčistiť ich hračky alebo aby ich vlastných rúk darček k narodeninám, a dieťa alebo odmietne, alebo je potrebný na všetkých s veľkou neochotou, hoci prípad sám o sebe môže byť nazývaný ťažké alebo nemožné. Najpravdepodobnejšie je, že je len lenivý. Prečo sa to deje a ako sa vyrovnať s deťmi je lenivosť, povedať, “som Rodič.”
Príčiny detskej lenivosť
1. Nevhodné správanie sa rodičov: zbytočné starostlivosť

Príčiny dieťa lenivosť — veľa. Avšak najdôležitejšie z nich sú založené na zlé správanie rodičov. Premýšľajte o tom, ako často ste zachytený jeho malú iniciatívu: “Si ešte malý, som sa clean it up!”, “Nedotýkajte sa ma či bude zničiť!”, “Neberte Pohár rozbiť!”. V takýchto situáciách, rodičia jednoducho zbaviť dieťa iniciatívy a nedovolí mu, aby sa zapojili v každom podnikaní, za predpokladu, že môžu robiť to rýchlejšie. V tomto prípade, dieťa môže dokonca stratiť svoju túžbu bojovať za nezávislosť: prečo, keď ešte nie je dovolené ani nazýva “nekompetentní”?
2. Vlastnosti temperamentu

Zdôvodnenie vaše dieťa je lenivé, alebo nie, nezabudnite sa zastaviť na posúdenie jeho temperament. Možno vaše dieťa — choleric alebo optimistický. Potom je jasné, prečo nebol vzhľadom na prácu, ktorá si vyžaduje koncentráciu a vytrvalosť. Skôr, bude vykonávať cielené, phlegmatic alebo melancholický. Avšak, omrvinky s týmito typmi temperamentu sú ťažké plniť úlohy, kde sa vyžaduje rýchlosť reakcie a účinnej komunikácie.
3. Nuda

Dôvod lenivosť je banálny a nudné. Deti sú vždy veľmi mobil: je potrebné neustále spustiť, myslieť na niečo a niekde ventilovať svoju energiu. Ak rodičov alebo materskej školy učitelia neustále nútiť k ticho sedieť a nie rušiť, veselá a zvedavé deti stali sad a pasívne.

Niekedy sú situácie, kedy dieťa nie je schopné ventilovať svoju energiu v materskej škole a príde domov, chce, stačí spustiť a hrať, a rodičia ho prinútil robiť nudné veci — napríklad na čistenie hračky. To isté sa stane, keď večer chodiť s baby mama a otec nahradiť TELEVÍZIE: dieťa nemôže ventilovať svoju energiu — je urážaný, angry a, samozrejme, ani z toho radosť z pomáhať okolo domu, v tomto prípade nebude môcť chodiť a hovoriť.
4. Nedorozumenie: prečo?

Niekedy deti len neviem pochopiť, prečo je potrebné vykonať konkrétne akcie. Prečo zbierať hračky, ak zajtra sa opäť bude musieť dostať? Prečo ráno, aby vaša posteľ ak večer opäť musieť spať v ňom? Toto sa stane, keď rodičia vyžadujú iba dieťaťa v súlade s objednávkou, ale nie vysvetliť, prečo je to dôležité.
5. Nezáujmu

Často dieťa nechce brať do konkrétny prípad, ako je to len nezaujímavá. Rodičia musia dať vaše dieťa motivácia spôsobiť mu byť prijaté pre všetky triedy, náčrt jeho účel. Potom deti budú usilovať o dosiahnutie konečného výsledku, a on zase bude, aby im šťastný.
Tiež odporúčam: Banaby.sk – webové stránky