Vondrka o zpožděných výplatách: Krajčiho už nevěřím

BRATISLAVA. Český hokejista Michal Vondrka přestal věřit generálnímu manažerovi Slovanu Bratislava Marošovi Krajčiho.

V klubu pravidelně opozdila výplaty, informace ze šatny hovoří o chybějících penězích od listopadu, klub zareagoval tvrzením o 25-denním skluzu.

“Generálnímu manažerovi Marošovi Krajčiho jsem v tu chvíli definitivně přestal věřit,” zareagoval pro deník Sport na prohlášení klubu Michal Vondrka.

“Tváří vůči nám nasliboval hory doly, ale téměř nic z toho nesplnil. Tak jako my i on dobře ví, jaká je pravda. To prohlášení bylo projevem zbabělosti funkcionářů Slovanu. Pan Krajči by se měl podívat do zrcadla.Očekával jsem, že se k vzniklé situaci postaví jako chlap, bohužel opět jsem se zklamal. Každý problém se dá řešit, pokud je ochota a pokud si obě strany důvěřují. Já jsem však důvěru vůči němu už ztratil. “

Slovní útok HC Slovan vůči novinářce deníku Sport je neprofesionální a velmi ubohý. Http://t.co/FUDvmJvk5l – Tomas Prokop (@Lewysko) April 2, 2014 Slovan o něj nemá zájem

Vondrka ve Slovanu vypršela smlouva a momentálně čeká, jak se vyvine jeho budoucnost. v české metropoli se mu líbilo av klubu by rád pokračoval.

Od Slovanu však nedostal nabídku na prodloužení spolupráce a začal zvažovat i jiné, lukrativnější.Podle jeho slov peníze při rozhodování nehrají roli, ale zpožděné výplaty ano.

“Každý z nás potřebuje na život peníze. Ano, uvědomujeme si, že někteří z nás nevydělávají málo. Avšak v mužstvu jsou i mladí chlapci, kteří až tak velké platy nemají a kteří pocítí, když tři měsíce nedostanou ani euro. Zmíním například obránce Patrika Luzula, který čeká s partnerkou miminko. Nenaplněné sliby výrazně poznamenaly klima v mužstvu a měli na něj negativní dopad. Budu raději pokračovat v klubu, který se k hráčům zpráva seriózní a který splní to, co slíbí. to, bohužel o současném Slovanu neplatí. Pokud se v něm poměry zlepší a pokud bude o mě zájem, rád zůstanu.Pokud ale bude fungovat tak jako v skončené sezoně, tak určitě ne, “přiznal pro Sport Michal Vondrka. Krajčiho volal do kabiny Bet365-Čtěte více

O zpožděných výplatách se rozhodl promluvit až po skončení sezóny.

snaží se mluvit za všech v kabině, už během ročníku byl lídrem při jednání s generálním manažerem o vyplacení dluhů, volal ho do kabiny.

Bet365-Více informací

“Táhlo se to celou sezónu, výplaty nám stále opozdila dva, či dokonce až tři měsíce.


Přesto jsme trénovali, hráli pro klub, pro fanoušky a plnily své povinnosti. My jsme pro hokej dělali maximum, ale nedostávali jsme za to všechno. Jen funkcionářské sliby, které zůstávaly nesplněné.V první řadě mi teď jde o to, aby Maroš Krajči má slova vnímal jako nový začátek, aby upustil od neprofesionálních tahů a aby se k hráčům začal chovat tak, jak se na generálního manažera patří. Aby je respektoval jako partnery, byl vůči nim slušný, vždy dodržel slovo a aby vztahy mezi námi byly založeny na vzájemné úctě, “doplnil pro deník Sport Michal Vondrka.

Bet365-Bonus ihned po registraci